Witaj majowa jutrzenko – akademia
SP Kłaj |W dniu dzisiejszym mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć we wzruszającej Akademii z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole. Atmosfera była nasycona patriotyzmem, a uczniowie wyrazili swoje uczucia wobec ojczyzny poprzez piękny montaż słowno-muzyczny, przygotowany pod kierunkiem Pani Renaty Gister. Po odśpiewaniu hymnu Polski, nasza społeczność szkolna zaprezentowała wyjątkowy program, w którym zabrzmiały zarówno piękne piosenki, jak i wzruszające […]
