Helenka, Zosia i Hania otrzymały dyplomy za przeczytanie największej ilosci ksiażek w naszej bibliotece.
Dziewczyany! Pokazałyście niesamowitą klasę, a Wasz apetyt na książki pobił wszelkie rekordy. Dziękujemy za każdą wypożyczoną pozycję i każdą minutę spędzoną z literaturą. Jesteście czytelniczą elitą naszej szkoły.
Gratulujemy i życzymy, aby Wasz apatyt na czytanie nie zmalał w kolejnych latach szkolnych!
