Kto czyta, ten rządzi – a te trzy klasy przejęły w tym roku władzę w szkolnej bibliotece! Wielkie brawa dla naszych trzech zwycięskich klas: 2A, 2B i 1B!
Dziękujemy za rozgrzanie naszych bibliotecznych półek do czerwoności. Wasz literacki maraton dobiegł końca, a Wy wywalczyliście zasłużone podium.
Życzymy książkowych wakacji i do zobaczenia w bibliotece we wrześniu.






