Wróciliśmy! A na podsumowanie – ZIELONA SZKOŁA w liczbach. Ile tutaj matematyki!
– 3 panie,
– 16 dziewczynek,
– 22 chłopców,
– 123 455 zrobionych kroków,
– 78 kilometrów przebytych na własnych nogach,
– 225 godzin poza własnym domem,
– 2 159 kilometrów przejechanych autobusem,
– 1 kierowca – w porywach 2,
– 1 kontrola Inspekcji Transportu Drogowego – na szczęście mamy zaufanego przewoźnika,
– zero szarpnięć podczas jazdy i zero gwałtownego hamowania,
– 6 konkursów,
– 92 rozdane nagrody,
– 10 560 wypłaconej gotówki z zielonoszkolnego banku,
– niezliczona ilość kupionych pamiątek i gofrów,
– 24 posty udostępnione na szkolnym Facebooku,
– 2 135 zdjęć,
– tony przekopanego piasku,
– 2 imprezki urodzinowe,
– nieskończona ilość żartów i uśmiechów,
– mnóstwo smacznego jedzenia,
– zero minut spędzonych na tablecie, komputerze i telefonie,
– 1 ognisko,
– 1 dyskoteka.
Zielonoszkolniacy dziękują Pani Dyrektor oraz Wojciechowi Wilkowi – opiekunom UKS Sprinter – za ufundowanie nagród, a także Rodzicom za przygotowanie bufetów. Dzięki temu pieniądze wróciły do dzieci w postaci nagród, gofrów i lodów.
