Przyjęcie pierwszoklasistów w poczet czytelników biblioteki szkolnej
SP Kłaj |„My, uczniowie pierwszej klasy, uroczyście przyrzekamy, że będziemy wzorowymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki. Będziemy szanować wypożyczone książki oraz korzystać z ich rad i mądrości”. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Zanim pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie i wypożyczyli pierwszą wybraną przez siebie książkę, pani bibliotekarka zapoznała uczniów z księgozbiorem, […]
