Wizyta klas piątych ŚDS w Brzeziu
SP Kłaj |„Każdy z nas jest inny, ale wszyscy potrzebujemy miłości”. Uczniowie klas piątych w dniu dzisiejszym odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzeziu. Spotkali się z podopiecznymi Domu, dowiedzieli się, na czym polega praca z osobami niepełnosprawnymi, zwiedzili pracownie terapeutyczne. Aby umilić pobyt w ośrodku, uczniowie zaprezentowali piosenki, tańce, zabawne wierszyki, utwory na skrzypcach czy popis układania kostki Rubika. Było sympatycznie i serdecznie […]
