Aktualności

Czwarte klasy z kartą rowerową

Z radością ogłaszamy – uczniowie klas czwartych naszej szkoły pomyślnie zdali egzamin na kartę rowerową!
Część teoretyczna egzaminu odbyła się w naszej szkole. Przez kilka miesięcy nasi czwartoklasiści uczestniczyli w zajęciach w ramach lekcji techniki, podczas których zdobywali wiedzę na temat zasad ruchu drogowego, znaków drogowych oraz bezpiecznego poruszania się na rowerze.
Część  praktyczna egzaminu  odbyła się w malowniczym  miasteczku rowerowym  w Dolinie Raby. To idealne miejsce, które pozwoliło naszym uczniom sprawdzić swoje umiejętności w realistycznych warunkach. Każdy z uczestników musiał pokonać przygotowane trasy, jechać slalomem oraz omijać przeszkody. Było to nie tylko sprawdzianem umiejętności technicznych, ale także okazją do wykazania się odpowiedzialnością i opanowaniem. Uczniowie pokazali, że potrafią nie tylko sprawnie manewrować rowerem, ale także zachować bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Nasi młodzi rowerzyści radzili sobie znakomicie, pokazując swoje umiejętności i zrozumienie zasad ruchu drogowego.
Życzymy wszystkim uczniom wielu radosnych i bezpiecznych przygód na rowerowych ścieżkach!!!