Zielona szkoła klas trzecich – dzień drugi
SP Kłaj |To był dzień pełen wrażeń od samego rana. Trzecioklasiści, tuż po pysznym i bogatym śniadaniu udali się do Oceanarium w Kołobrzegu, wzięli udział w ciekawej podróży do podwodnych głębin. Odwiedziliśmy wyjątkowe miejsce, pełne wspaniałych, morskich stworzeń. Wizyta tutaj to była nie tylko świetna zabawa i ale też wspaniała lekcja przyrody dla małych i dużych. Podwodny świat, który zastaliśmy za drzwiami Oceanarium, skradł nasze serca. Zobaczyliśmy tutaj […]
