Zielona szkoła klas trzecich – dzień ósmy
SP Kłaj |Dzisiaj pożegnanie z morzem i rozstrzygnięcie zielonoszkolnych konkursów. Przez cały pobyt na zielonej szkole dzieci pisały dzienniki z pobytu nad morzem , by utrwalić swoje wspomnienia, przeżycia, spostrzeżenia. Była to doskonała forma zatrzymania umykającego czasu, a także poznania siebie i uporządkowania własnych myśli i uczuć. Samodzielnie wykonane przez trzecioklasistów rysunki są bardzo cennym i wzruszającym uzupełnieniem codziennych zapisów dzieci. I tak każdy trzecioklasista regularnie pisząc […]
