Noc Biologów
SP Kłaj |Grupa uczniów klas VII wybrała się w piątkowe popołudnie do Krakowa, na warsztaty w ramach Nocy Biologów. Pierwszym przystankiem było Muzeum Przyrodnicze Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN. Podczas zwiedzania pani przewodnik opowiedziała historię ochrony przyrody w Polsce i na świecie, pokazała rzadkie i cenne gatunki objęte ochroną oraz wyjaśniła przyczyny ich zanikania. Później przyszedł czas na warsztaty w Ogrodzie Botanicznym pt. „Rośliny […]
