Dzień Kobiet w świetlicy
SP Kłaj |DZIEŃ KOBIET, DZIEŃ KOBIET NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE, ŻE DZISIAJ ŚWIĘTO DZIEWCZYNEK I tak było na świetlicy: gwarno, radośnie, z uśmiechem, wesoło. Każda dziewczynka miała szansę, aby się pokazać. Były konkursy, zabawy, a nawet tańce. Chłopcy składali dziewczynkom życzenia wręczając im gumki dekoracyjne do zrobienia bransoletek. Zabawa była super: bransoletki robiły zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dziś […]
