AktualnościPonadnarodowa_mobilność_uczniów

Wizyta przygotowawcza w ramach projektu PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów” w Wenecji

W dniach 15 – 17 września 2021 roku odbyła się wizyta przygotowawcza w ramach projektu PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Naszą szkołę reprezentowały panie Monika Imos i Iwona Nowak. Celem tej wizyty było podpisanie umowy partnerskiej ze szkołą Istituto Comprensivo Statale “F. Querini”Istituto Comprensivo “F. Querini” w Wenecji we Włoszech, która wkrótce będzie gościła naszych uczniów.  Podczas wizyty zostały omówione szczegóły dotyczące programu pobytu grupy uczniów we Włoszech w terminie od 4 do 8 października. Ustalone zostały także kwestie organizacyjne: miejsce zakwaterowania i wyżywienie uczestników mobilności. Wszystkie spotkania odbywały się w serdecznej i pełnej życzliwości atmosferze, a nasi uczniowie z niecierpliwością czekają na zbliżający się wyjazd.

1
0