Aktualności

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022

W dniu dzisiejszym uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych na hali sportowej i skierowała bardzo wiele ciepłych słów w kierunku uczniów oraz wiele podziękowań w stronę rodziców, którzy zaangażowani byli w wakacyjne prace na rzecz szkoły.

Szczególe powitania skierowane zostały do naszych pierwszoklasistów, którzy w tym roku szkolnym rozpoczynają naukę. Panie wychowawczynie zaprosiły swoich wychowanków, by dołączyli do załogi naszej szkoły i rejsu symbolicznym okrętem po oceanie wiedzy. Pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, Pani dyrektor pasowała ich na uczniów, a Panie wychowawczynie wręczyły im pamiątkowe dyplomy. Po spotkaniu ogólnym, zachowując zasady bezpieczeństwa wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami w salach lekcyjnych.

Naszym Uczniom życzymy, aby pobyt w naszej szkole był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania, aby szkoła była dla Was nie tylko źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także „drugim domem”, w którym zawsze będziecie czuli się bezpiecznie, spotkacie się z życzliwością i zrozumieniem oraz nawiążecie nowe przyjaźnie. Życzymy też, aby każdy dzień nauki w nowym roku szkolnym, był dla Was dniem odkrywania pasji, zainteresowań i zdolności. Niech pracowitość i sumienność pozwolą Wam osiągnąć zamierzone cele.

Szanownym Rodzicom życzymy, aby osiągnięcia i sukcesy Waszych dzieci przyniosły Wam wiele radości, zadowolenia i dumy. Życzymy dobrej współpracy ze szkolą, w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dzieci i młodzież.

Jaki będzie ten rok szkolny? Nie wiemy. Jesteśmy jednak pełni optymizmu i nadziei, że bieżący rok szkolny upłynie nam w atmosferze spokoju i wszyscy w zdrowiu doczekamy następnych wakacji, a nauka zdalna pozostanie jedynie wspomnieniem minionego roku szkolnego.

3
0