Aktualności

Piknik Rodzinny

12 września, w piękną, słoneczną niedzielę, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się Piknik Rodzinny połączony z uroczystym otwarciem Zielonej klasy pod chmurką. Bogaty program pikniku sprawił, że teren szkoły wypełnił się tłumem ludzi.

Dzieci miały możliwość skorzystania z wielu bezpłatnych atrakcji niedostępnych na co dzień. Była więc: dmuchana zjeżdżalnia, strzelanie z łuku, mozaiki tworzone z ziemniakowych pieczątek, naturalna ścieżka sensoryczna, salon tatuażu, bańki mydlane. Oblężenie przeżył również wóz strażacki, w którym Panowie strażacy pozwalali przymierzyć mundur, pooglądać profesjonalny sprzęt. Dzieciom niezwykłą frajdę sprawiła również możliwość zabawy na szkolnym placu zabaw. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria, do której przypisana była masa nagród. Mnóstwo zabaw, konkursów i atrakcji zapewniły również niezawodne harcerki z drużyny działającej przy naszej szkole. Jedną z ulubionych atrakcji dla dzieciaków okazało się malowanie twarzy. Takie malowidła doskonale uzupełniły uśmiechnięte i zadowolone buźki naszych gości.

Na scenie odbyły się pokazy taneczne Akademii Ruchu, mini koncert nauczycieli i uczniów naszej Szkoły Muzycznej. Chętni mogli podszkolić jazdę na rolkach pod czujnym okiem trenerów z naszej szkolnej szkółki. Odbył się również pokaz gry w szachy naszych instruktorów z Szachownicy. Chętni mogli również pograć w tę królewską grę w plenerze. Świetną rozrywką były również rozgrywki sportowe, mecz piłki nożnej pod czujnym okiem trenera z naszej szkółki Hat – Trick. W sali można było uczestniczyć w pokazach karate.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kiełbaski, kawa, herbata oraz wata cukrowa.

Piknik był wspaniałą okazją do podziękowań, które popłynęły z ust Pani Dyrektor Joanny Świegody, dla sponsorów oraz rodziców, dzięki którym nasza szkoła wzbogaciła się o „Zieloną klasę pod chmurką”. Miejsce to zostało stworzone na świeżym powietrzu, tuż obok orlika i placu zabaw.  Pojawiła się tam m.in. duża wiata i piękna roślinność. Miejsce to pozwoli w ciepłe i ładne dni na prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć lekcyjnych. W czasie przerw uczniowie będą mogli wykorzystywać ją jako strefę wypoczynku.

Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji pikniku.

Dziękujemy Wam – gościom, którzy przybyliście na nasz piknik. Był on wyśmienitą okazją do wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze, przy zabawach i atrakcjach dla całych rodzin.

Do zobaczenia na kolejnym pikniku!

     
0
0