Dzień Bezpiecznego Internetu w klasach młodszych
SP Kłaj |Tradycyjnie, jak co roku, w lutym intensyfikujemy w klasach I – III nasze działania dotyczące bezpiecznego korzystania z zasobów i usług sieciowych. Aktywność ta związana jest, z obchodzonym w tym roku 9 lutego, Dniem Bezpiecznego Internetu, pod hasłem – “Działajmy razem!”. We wszystkich klasach młodszych wychowawcy przeprowadzili zajęcia edukacyjne o właściwym korzystaniu z komputera i Internetu. Podejmowaliśmy różnorodne działania. Dzieci obejrzały filmy edukacyjne, […]
