Awans uczennic do Olimpiady Antysmogowej
SP Kłaj |Gratulacje dla Karoliny Kubickiej z klasy 7a i Pauliny Gacek z klasy 8a!!! Obie uczennice awansowały do wojewódzkiego etapu Olimpiady Antysmogowej, który odbędzie się już 31 marca. Trzymamy za Was kciuki!
