Dzień Kobiet w klasach 1–3
SP Kłaj |Dziś w klasach 1–3 świętowaliśmy Dzień Kobiet w bardzo radosnej atmosferze. Nasi chłopcy spisali się na medal i pokazali, że są prawdziwymi małymi dżentelmenami. Przygotowali dla dziewczynek wiele atrakcji – były zabawy, zadania, quizy oraz wesołe kalambury, które wywołały mnóstwo śmiechu. Nie zabrakło także drobnych upominków, pięknych dyplomów oraz serdecznych życzeń dla wszystkich dziewczynek. To był dzień pełen uśmiechu, dobrej […]
