Akademia – 11 LISTOPADA
SP Kłaj |„Naród, który traci pamięć, przestaje być Narodem…”– Józef Piłsudski Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, przygotowana przez uczniów klas trzecich pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Uroczystość miała formę żywej lekcji historii – pełnej wzruszeń, refleksji i dumy z naszej Ojczyzny. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przypomnieli najważniejsze wydarzenia z dziejów Polski, prowadząc nas przez trudne […]
